Ремонт аудіосистем

Одним з багатьох напрямків діяльності нашого сервісу є ремонт аудіотехніки. Фахівці салону «Guten Service» з легкістю відремонтують аудіосистему, і Ви зможете користуватися нею ще не один рік!

Наш сервісний центр надає ремонтновідновлювальні послуги вже більше 10 років, і за цей час ми стали справжніми професіоналами. Висококваліфіковані інженери виконують всі види послуг по ремонту і заміні несправних запчастин.

 

Ремонт аудіосистем. Що ми можемо запропонувати своєму клієнтові?

Існує ряд несправностей, які з певною періодичністю виникають у всіх користувачів аудіосистем. Нижче ми розглянемо найбільш поширені з них, а також опишемо способи їх усунення:

  • Живлення є, але система не запускається. Така проблема часто зустрічається в аудіосистемах SoundMax, Supra і JVC. В таких випадках діагностика починається з перевірки роботи системи живлення. Насамперед фахівці перевіряють цілісність шнура. Можливо, в ході експлуатації він перетерся і тепер не пропускає електричний струм. Після шнура перевіряється блок живлення. Найчастіше саме в ньому і ховається справжня причина, і виникає вона більшою мірою із-за регулярного прослуховування музики на максимальній гучності. Найбільш ефективний спосіб усунення несправності – заміна блоку живлення, однак в деяких випадках вдається виконати ремонт.
  • Аудіосистема не реагує на сигнал пульта. Найчастіше цю несправність можна спостерігати в аудіосистемах Nude Audio, Promate і Harman Kardon, виникає вона при тривалій експлуатації. З часом чутливість приймача знижується. Спочатку для спрацьовування пульта доводиться підходити до системи ближче, але з часом сигнал перестає доходити зовсім. Вирішити цю проблему допоможе проста заміна приймача.
  • Повністю пропав звук. Швидше за все, проблема всередині, але спершу потрібно перевірити працездатність колонок. Якщо це припущення підтвердиться, слід віднести систему в сервісний центр. Наші фахівці продіагностують систему і, якщо буде потрібно, пропаяют ушкоджені контакти, замінять роз’єми або проведуть ремонт підсилювача. Після цього проблема зникне.
  • Звук став тихим, виникли викривлення, з’явився підозрілий тріск. Ці «симптоми» можуть вказувати на несправність динаміків, тому в першу чергу необхідно перевірити саме їх. Наприклад, ушкодження дифузора динаміка визначаються неозброєним оком, але проблема може бути не тільки в ньому. Після огляду дифузора слід перевірити стан котушки. Для цього динамік доведеться розібрати. У домашніх умовах, без досвіду і спеціального інструменту зробити це не вдасться, тому краще віддати аудіосистему в сервісний центр. Наші фахівці візьмуться за вирішення проблеми, і вже через кілька днів Ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою у гарній якості, без стороннього шипіння та інших шумів.
  • Пропали баси. Як правило, низькі частоти «випадають» з причини виходу з ладу сабвуфера. Ця проблема регулярно зустрічається в аудіосистемах Marshall, Sony і Sonos. Швидше за все, порушена робота однієї з плат підсилювача. Ремонт сабвуфера в цій ситуації зажадає пропайки контактів або заміни ушкодженої мікросхеми. Виконання цієї роботи потребує наявності спеціальних інструментів та спеціальних навичок, однак для наших інженерів це не стане перешкодою.
  • Порушена робота роз’ємів. При цій несправності під час підключення до аудіосистеми з колонок лунає характерний шиплячий звук. З цією проблемою часто стикаються користувачі домашніх кінотеатрів Amazon, Daewoo і Canton. Для відновлення повноцінної працездатності системи потрібно просто замінити роз’єми, але зробити це не так вже просто. Щоб виконати ремонт аудіосистеми для домашнього кінотеатру, інженерам доведеться повністю її розібрати, встановити нові аудіороз’єми і перевірити працездатність контактів, до яких вони підключаються.

 

Дії в непередбачених ситуаціях

Найбільшу небезпеку для будь-якої техніки, в тому числі і для музичних аудіосистем, є вода. Якщо вона потрапила на колонки або залила сабвуфер – негайно збирайте її і везіть у сервісний центр. З кожною годиною волога буде все більше поширюватися по внутрішніх елементів системи, повсюди створюючи корозію. Наші фахівці швидко розберуть пристрій і видалять всю накопичену в ньому воду, що дозволить запобігти виникненню іржі і відновити працездатність системи.
Якщо під час використання аудіосистеми Ви помітите, що індикатор блоку живлення блимає в такт музиці – це означає, що блок живлення працює на граничній потужності. Незабаром його потрібно буде замінити, або ж, доведеться слухати музику на середній гучності.

 

Чому клієнт звертається саме до нас?

Наші фахівці досконально знають всі тонкощі конструкції різних аудіосистем. Ми практикуємо не тільки обслуговування домашніх кінотеатрів та музичних центрів, а також виконуємо професійний ремонт автоакустики. Ви можете принести до нас будь-який звуковідтворювальний пристрій, і ми обов’язково розберемося з усіма негараздами. Крім того, працюючи з багатофункціональною аудіосистемою, ми можемо виконати ремонт AV процесора, ресівера та інших блоків, не пов’язаних з відтворенням звуку.
Наші фахівці стежать за виходом на ринок нових технологій і детально вивчають їх особливості, знають відповіді на всі питання. Звертайтеся в салон технічного обслуговування «Guten Service», і Ви залишитесь задоволені!